loader image

 پروفیل‌ها مقطع های فلزی باز یا بسته هستند که از ورق‌های فلزی تولید می‌شوند. ورق‌های فلزی با چند روش، مانند شکل‌دهی سرد یا نورد گرم، ساخته می‌شوند و در انواع متفاوتی عرضه می‌شوند.

پروفیل ها، شکل و ظاهری متفاوت در ، مشخصات شیمیایی و و مکانیکی داردند. درباره‌ی ظاهر پروفیل باید بگوییم که معمولاً به شکل مربع، مستطیل و دایره در بازار موجود است. پروفیل‌هایی که در شکل‌های مربعی، جعبه‌ای‌شکل یا مستطیلی تولید می‌شوند،به عنوان «قوطی» معروف هستند؛ پس زمانی‌ که ما درباره‌ی قوطی مبلی صحبت می‌کنیم، منظور ما آن دسته از پروفیل‌های مبلی است که مربعی، جعبه‌ای یا مستطیلی هستند.

پروفیل مبلی

پروفیل مبلی یا پروفیل سبک چیست؟به پروفیل مبلی،قوطی سبک هم می گویند،قوطی سبک یکی از مهمترین دسته های پروفیل است.که بدلیل داشتن ویژگی منحصر به فرد نسبت به قوطی های دیگر استفاده گسترده ای در بخش های مختلف از جمله :مبلمان،لوازم خانگی و…دارد.

ویژگی پروفیل مبلی یا پروفیل سبک چیست؟ از بارزترین خصوصیات قوطی سبک یا پروفیل مبلی  می توان به شکل پذیری آسان و قابلیت آبکاری  این پروفیل و همچنین به کیفیت سطحی خوب و ابعاد استاندارد این پروفیل  اشاره کرد.

نظرات کاربران

ثبت نظرات