loader image

از وقتی که بشر شروع به ساخت و ساز کرد، سنگ جزو متریال هایی بود که نظرش را جلب می کرد. هدیۀ سخت و محکم طبیعت که می‌توانست از آن برای ساختن سر پناه استفاده کند. با گذر زمان سنگ همیشه یکی از مصالح اصلی ما برای ساخت و ساز بوده است. امروزه با گذشت صدها سال و پیشرفت همه جانبۀ تکنولوژی، ما انسان‌ها هنوز هم علاقه‌مان را به این هدیۀ طبیعت از دست نداده‌ایم.

انواع سنگ

ویژگی سنگ مشکی ماکو؟سنگ ماکو معمولا برروی سطح خود رگه های سفید یا طلایی دارد،از ویژگی این سنگ می توان به بالابودن تراکم سنگ،مقاومت سایشی مناسب،ساب پذیری و رنگ منحصر بفرد و ظاهر زیبا این سنگ اشاره کرد.

ویژگی سنگ کاملیا چیست؟ سنگ کاملیا با زمینه ای کرم رنگ و رگه های کالباسی زیبایی منحصر به فردی دارد.این سنگ به صورت ورقه ورقه یا اسلب بریده می شود و بعد سنگ را صیقلی میکنند.این سنگ به دلیل ترکیب رنگ متفاوت در سایز های بزرگ زیبایی خود را بیشتر نشان میدهد مانند میز ناهار خوری،میز وسط و…

ویژگی سنگ پاندا چیست؟سنگ پاندا همانطور که از اسمش معلوم است زمینه ی سفید با خطوط پهن مشکی دارد ،که این دو ترکیب فوق العاده زیبایی خاصی را در فضای شما ایجاد میکند.از ویژگی این سنگ می توان به درخشندگی بی نظیر،مقاومت فشاری بالا و جذب آب کم اشاره کرد.

نظرات کاربران

ثبت نظرات